Wydarzenia czerwiec

Słuchaj tekstu

1 czerwca/środa /- Dzień DZIECKA piknik pt. NA ZIELONEJ ŁĄCE , gry i zabawy , psy barneńskie – dogoterapia g.9:00.

7 czerwca//- Zajęcia przyrodnicze III edycja, pokaz płazów.

13 czerwca/poniedziałek/- Dzień Otwarty dla dzieci zapisanych do przedszkola godz.16:00.

15 i 16 czerwca-/czwartek i piątek/ przedszkole nieczynne.

22 czerwca/środa /-FESTYN Rodzinny w przedszkolu godz.14:00- 18 program będzie wywieszony .Prosimy rodziców o pomoc i wsparcie w każdej możliwej formie . Wiadomości na grupach u nauczycieli .

26 czerwca /niedziela/Msza św. na zakończenie roku przedszkolnego i katechetycznego g. 9:00 – Kościół Biegonice.

28 czerwca/ wtorek/ Zakończenie roku przedszkolnego występ w przedszkolu i pożegnanie starszaków g .14:30.

Szanowni RODZICĘ proszę zgłaszać nieobecności dzieci na dyżur wakacyjny w sierpniu , szczególnie starszaki idące do szkoły do pań nauczycielek do końca czerwca.!!!

Przerwa wakacyjna od 1-24 lipca 2022.Przedszkole zamknięte.