Informacja – czerwiec i lipiec 2026 r.
Przed nami wiele ważnych wydarzeń, spotkań i wakacyjnych aktywności dla naszych przedszkolaków.
Dzień Otwarty dla dzieci nowo zapisanych – sala grupy młodszej.
Spotkanie dla rodziców z psycholog, Panią Natalią Stawiarską.
Przedszkoliada – turniej rozgrywek meczowych ekip przedszkolnych z zajęć sportowych „Akademia Sandecja”. Wyjazd na stadion Przetakówki.
Biwak leśny – nocowanie na polanie dla dzieci przedszkolnych oraz absolwentów naszego przedszkola. Szczegóły znajdują się na plakacie.
Tego dnia w godz. 10:00–14:00 dla przedszkolaków będą również dmuchańce jako „reklamacja pogodowa” z Dnia Dziecka.
Msza Święta w intencji zakończenia roku przedszkolnego i katechetycznego oraz bezpiecznych wakacji.
Zakończenie roku przedszkolnego – występ oraz pożegnanie starszaków idących do szkoły.
Plany na lipiec
W lipcu planujemy spotkanie z ratownikami medycznymi oraz zajęcia z PPP, podczas których będziemy uwrażliwiać dzieci na sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu.
Odbędą się również zajęcia w ogródkach przedszkolnych z hortiterapii, kreatywne zajęcia bez zabawek oraz zajęcia techniczne pt. „Stuku-puku”, aktywizujące dzieci sensorycznie i rozwijające manualnie.
Mamy jeszcze wiele pomysłów – sami zobaczycie!