Pszczółki

mgr Barbara Cebula  – wychowawca
mgr Barbara Mądry – wychowawca
Małgorzata Zajadlak – pomoc nauczyciela

„Pszczółki” (Starszaki) to właśnie my!

Jest nas 25 osób. Mamy 5 i 6 lat.

Większość z nas pierwszy raz przekroczyła próg  przedszkola, dlatego musieliśmy nauczyć się współpracy z rówieśnikami oraz przestrzegania zasad panujących w przedszkolu.

Jesteśmy bardzo żywą i aktywną grupą. Poznajemy świat wszystkimi zmysłami. Z przyjemnością bierzemy udział w różnych zabawach, zajęciach, lubimy bawić się, grać na instrumentach, śpiewać i tańczyć. Z przyjemnością słuchamy  bajek i utworów literackich czytanych przez nauczyciela, oraz zaproszonych gości. Z radością chodzimy na wycieczki, spacery. Bierzemy udział w różnego rodzaju konkursach. Uwielbiamy zajęcia plastyczne, a w szczególności zabawy z wodą, malowanie farbami, lepienie z plasteliny, z masy solnej…

Zainteresowanie sztuką rozwijamy poprzez oglądanie przedstawień teatralnych wystawianych przez przyjezdne teatrzyki. Nie straszne nam występy i uroczystości przedszkolne, na scenie czujemy się, jak prawdziwi aktorzy. W ramach zajęć dodatkowych uczymy się katechezy, języka angielskiego, rytmiki i tańców oraz poprawnej wymowy wyrazów z panią logopedką.

Bardzo lubimy chodzić do naszego przedszkola, wspólnie bawić się, pomagać sobie nawzajem. Tutaj nigdy się nie nudzimy, bo mamy zawsze dużo pomysłów, by razem ciekawie spędzić czas.

Wspaniale jest być przedszkolakiem!